Browsing Category

Zaręczyny

40 posts
ile róż na zaręczyny

Ile róż na zaręczyny podarować wybrance?

Ile róż na zaręczyny powinno się wręczyć ukochanej to kwestia, która trapi wielu mężczyzn. W przypadku tego gatunku kwiatów rzeczywiście obowiązują pewne reguły, a ich przestrzeganie może przesądzić o powodzeniu lub klęsce „misji”, jaką są oświadczyny. Sprawdź!
miejsce na zaręczyny

Wyjątkowe miejsce na zaręczyny – nasze TOP 5

Jakie będzie najlepsze miejsce na zaręczyny? Romantyczny zachód słońca? A może szczyt wieży Eiffla? Niezależnie od miejsca, które wybierzesz, zaręczyny to piękny, wyjątkowy dzień. Postaramy się podpowiedzieć, co zrobić, by był on nietuzinkowy i udany. Zupełnie tak jak wasz związek.
pomysł na zaręczyny

Pomysł na zaręczyny – 5 sposobów na to, jak się oświadczyć

Pierścionek zaręczynowy kupiony, a teraz masz w głowie mętlik dotyczący tego, w jaki sposób wręczyć go swojej drugiej połówce? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy 5 pomysłów na oświadczyny, które wykorzystali nasi redakcyjni koledzy. Zaręczyny mogą być nietuzinkowe, a zarazem pełne romantyzmu. Przekonaj się, poznając nasze propozycje.
jaki pierścionek zaręczynowy

Jaki pierścionek zaręczynowy zachwyci ukochaną?

Złoto białe czy tradycyjne? Gdzie się oświadczyć? Na te pytania z pewnością poznałeś już odpowiedzi. Pora zastanowić się nad tym, jaki pierścionek zaręczynowy zachwyci twoją ukochaną. Jeśli jesteś ciekaw, o jakiej biżuterii marzy przyszła panna młoda, zapraszamy do lektury.
gdzie kupić pierścionek zaręczynowy

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Sklepy jubilerskie wiosną i latem przezywają prawdziwe oblężenie - to wtedy zaczyna się sezon ślubny i jak największa liczba osób, pragnie powiedzieć sobie sakramentalne "Tak". Sprzyja temu ilość wolnych weekendów, piękne plenery ślubne oraz możliwość zawarcia związku małżeńskiego na świeżym powietrzu. Ale zanim to wszystko - oświadczysz się ukochanej. A my postaramy się podpowiedzieć ci, gdzie kupić pierścionek zaręczynowy.
zaręczyny w górach

Romantyczne zaręczyny w górach

Pomysł na romantyczne oświadczyny? Wręcz ukochanej pierścionek podczas górskiej wędrówki! Postaramy się podpowiedzieć, jak najlepiej zorganizować takie wydarzenie, byście oboje długo je wspominali. To z pewnością jedna z perełek jeśli chodzi o pomysły na to, jak się kreatywnie oświadczyć.
zaręczyny nad morzem

Romantyczne zaręczyny nad morzem

Morze i plaża kojarzą się wszystkim z odpoczynkiem i beztroską. To także miejsce romantycznych spacerów, wyznawania sobie miłości przez zakochanych oraz tych, którzy uwielbiają czuć bliskość natury. Oświadczyny w takim miejscu to strzał w dziesiątkę.