Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
al. Piastów 22
71-064 Szczecin
[email protected]

Alicja Kamińska

Alicja Kamińska

Redaktor

Dekoratorka wnętrz, a z wykształcenia psycholog ze specjalizacją organizacji i pracy. Mieszka w Warszawie, lecz uwielbia obcować z przyrodą. W wolnych chwilach zawsze ucieka poza miasto. Miłośniczka dobrego stylu i poczucia estetyki. Specjalizuje się w organizowaniu przyjęć weselnych. Chętnie pomaga przyszłym nowożeńcom w podejmowaniu decyzji dostosowanych do ich potrzeb i możliwości.

rafał laskowski

Rafał Laskowski

Autor

Specjalista ds. organizacji przyjęć w szczególności wesel w Gdańsku, gdzie również ukończył studia podyplomowe na kierunku Event Manager. Uwielbia zadania wymagające kreatywności, pracę z ludźmi, a także dzielenie się zdobytą wiedzą. Wolny czas chętnie spędza na spacerach po zabytkowych okolicach podziwiając ich architekturę. 

Joanna Miś

Joanna Miś

Autor

Specjalista ds. organizacji przyjęć w szczególności wesel w Gdańsku, gdzie również ukończył studia podyplomowe na Branża ślubna nie jest jej obca. Zamiłowanie do niej odkryła podczas organizacji swojego ślubu „od A do Z”. Nie ma dla niej w tym temacie rzeczy niemożliwych. Uważa, że nawet niewielki akcent dekoracyjny jest w stanie odmienić ten wyjątkowy dzień. Specjalizuje się szczególnie w stylach nawiązujących do natury – te są najbliższe jej sercu.