Browsing Category

Akcesoria ślubne

25 posts

Poduszki na obrączki – oryginalny element dekoracyjny na Twoim ślubie

Przygotowania do ślubu to czas, w którym każda przyszła para młoda chce zadbać o każdy szczegół. Wybierając elementy dekoracyjne, często stawiamy na te klasyczne i sprawdzone. Jednak, jeśli chcesz wprowadzić do swojej ceremonii coś oryginalnego i niebanalnego, zwróć uwagę na poduszki na obrączki. To piękny dodatek, który zachwyci nie tylko Ciebie i Twojego partnera, ale również gości weselnych.
rozmiar obrączki

Jak dobrać rozmiar obrączki?

Rozmiar obrączki – sprawdź, jak dobrać odpowiedni. O tyle, o ile zakup obrączek zwykle nie jest tajemnicą i młodzi mogą oboje uczestniczyć w doborze odpowiedniego rozmiaru, tak w przypadku pierścionka zaręczynowego jego zakup najczęściej stanowi niespodziankę.

Z jakiej próby powinny być wykonane złote obrączki ślubne?

Złoto to popularny kruszec, który kojarzy się z miłością. Jego szlachetność i doskonała trwałość sprawiają, że idealnie sprawdza się jako budulec znaczącej biżuterii, takiej jak obrączki ślubne czy pierścionki zaręczynowe. Decydując się na wyroby jubilerskie ze złota, warto uprzednio zapoznać się z pojęciem próby, ponieważ każda z nich wykazuje inne właściwości.
fontanna czekoladowa na wesele

Fontanna czekoladowa na wesele – co warto wiedzieć o tej słodkiej atrakcji? Sprawdź, jak zorganizować wynajem fontanny czekoladowej!

Fontanna czekoladowa na wesele to atrakcja, na którą decyduje się wiele par młodych. Cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych gości, chociaż nie tylko. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zorganizować to urozmaicenie i jaki jest jego koszt, poniżej prezentujemy najważniejsze informacje.

Serwetki papierowe – element, którego nie może zabraknąć na stole

Dekorując stół możemy użyć wielu przedmiotów, aby podkreślić charakter uroczystości albo samych dań, które na nim będą postawione. Oprócz pięknych obrusów i wazonów z kwiatami można wykorzystać serwetki papierowe, które są nie tylko ładne, ale i praktyczne. Nawet tak drobny przedmiot, jak serwetka może świadczyć o staranności, z jaką przygotowaliśmy stół.