Dodatki i gadżety na wesele – stwórz ślub i wesele z klasą dzięki dekoracjom!

Rafał Laskowski
gadżety na wesele

Każda panna młoda i każdy pan młody marzą o tym, by ten najważniejszy dzień w ich życiu był wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego też przyjęcia organizowane są w różnych stylach i dobierane są do nich konkretne dodatki i gadżety na wesele. Najlepiej, by wszystkie te elementy były ze sobą spójne i tworzyły jedność. Jakie dodatki będą pasowały do twojego wesela? Sprawdź!

Papeteria ślubna

Już na zaproszeniach ślubnych możesz zaakcentować klimat weselny. Jeśli chcesz zorganizować uroczystość w stylu glamour, możesz wybrać papeterię z brokatem lub z diamencikami. Chcąc stworzyć sielski klimat, warto sprawić, by na zaproszeniach znalazły się kłosy zbóż lub polne kwiaty. Pamiętaj, że papeteria to nie tylko zaproszenia. To również winietki, menu, a nawet pudełeczka na upominki dla gości weselnych. W takim samym stylu możesz stworzyć księgę gości i tablicę z rozmieszczeniem stołów lub plan wesela dostępny dla wszystkich świętujących. Motyw z papeterii może być również obecny na podziękowaniach dla rodziców. Do papeterii dodać można pudełko na koperty przyozdobione w tym samym stylu.

Szkatułka na obrączki

Nie jest to gadżet, który jest niezbędny na ślubie. Zazwyczaj opakowanie od producenta samo w sobie jest prześliczne. Jednak coraz częściej widzi się, że pary młode decydują się na szkatułkę w stylu wesela. Może być ona szklana, a w środku może znajdować się mech, na którym będą leżały obrączki – w ten sposób uzyskasz efekt boho.

Sprawdź!
Dekoracja stołu – wesele. Najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych stołów i ozdobach przyjęcia weselnego

Konfetti, płatki i brokat

Na ślubach i przyjęciach weselnych tuby, z których goście mogą wystrzelić konfetti, są bardzo popularne. To, co z nich wystrzeli w powietrze, zależy od ciebie. Na romantycznej uroczystości mogą to być czerwone płatki róż. Jeśli chcesz zrobić show, niech będzie to brokat. Efekt wow murowany!

Koszyczek ratunkowy – niedoceniony must have!

Koszyczek ratunkowy to nie gadżet. To cała seria gadżetów! Warto zadbać o gości. Dlatego w łazienkach powinny stać koszyczki, a w nich:

  • plastry;
  • igła z nitką;
  • gumy do żucia;
  • bibułki matujące do twarzy;
  • malutkie dezodoranty;
  • chusteczki higieniczne.

Mając pod ręką taki koszyczek pierwszej pomocy zarówno goście, jak i para młodą będą czuć się bezpiecznie.

Balony, jako najważniejsze ozdoby weselne

Nie ma imprezy bez balonów. Choć przez jakiś czas pary młode nie okazywały im zbyt gorących uczuć, dziś wracają do łask z podwójną siłą. Zwłaszcza że każdy sklep z balonami oferuje swoim klientom również butle z helem, dzięki któremu balony będą mogły efektownie latać. Takie dodatki weselne mogą również stworzyć wspaniałą ściankę za stołem nowożeńców.

Gdzie kupić gadżety ślubne?

Dekoracje ślubne i weselne można z łatwością kupić w każdym sklepie ślubnym. Dodatki na ślub dostępne są również w sklepach z gadżetami urodzinowymi. Chcąc kupić dekoracje w internetowym sklepie z artykułami ślubnymi, pamiętaj, że wysyłka może trwać kilka dni. Dlatego też gadżety na wesele musisz kupić odpowiednio wcześniej.

Kupując gadżety na wesele, warto mieć na uwadze styl imprezy. Należy się też dowiedzieć, czy używanie ich jest zgodne z regulaminem sal weselnych. Nie każdy dom weselny, ze względu na bezpieczeństwo gości, zgadza się na przykład na używanie baniek mydlanych. Mogą one sprawić, że parkiet robi się śliski. Z dodatkami z łatwością można przesadzić. Zachowaj więc umiar w urozmaiceniach przyjęcia, a z pewnością goście będą przez długi czas pamiętać ten szczególny dzień.

Sprawdź!
Jak dobrać rozmiar obrączki?
Zobacz także:
Archiwum: luty 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
prezenty dla rodziców wesele

Prezenty dla rodziców – wesele okazją do podziękowania

Next Article
pierwszy taniec

Pierwszy taniec weselny – stwórz wspomnienia pełne gracji

Related Posts