na wesele bez marynarki

Na wesele bez marynarki. Co założyć zamiast klasycznego garnituru?

Na wesele bez marynarki możesz iść, jeśli nie lubisz nosić garnituru lub nie masz go w szafie. Wielu panów w ostatniej chwili dowiaduje się, że wyjściowy garnitur jest na nich już za ciasny, i co wtedy? Co założyć zamiast marynarki, aby czuć się swobodnie i nie wyróżniać zanadto wśród gości? Kiedy lepiej poddać się tradycji i kupić wcześniej odpowiedni garnitur na tę okazję? Skorzystaj z naszych porad.
jaki kolor sukienki na wesele

Jaki kolor sukienki na wesele?

Niedługo wybierasz się na wesele i zastanawiasz się, jaka sukienka będzie odpowiednia na taką imprezę okazjonalną? Największy problem zwykle sprawia kwestia koloru. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jaki wybrać kolor sukienki na wesele!
zespół muzyczny na wesele

Idealny zespół muzyczny na wesele – jak go szukać?

Trudno wyobrazić sobie wesele bez muzyki. Niemal każdy, kto bierze ślub, decyduje się również na oprawę muzyczną tego wyjątkowego przyjęcia. Aby najważniejszy dzień w waszym życiu został uświetniony jak najlepszą muzyką, zapraszamy do lektury naszego poradnika. Dowiesz się, jak wybrać idealny zespół muzyczny na wesele.
wynajem autokaru na wesele

Wynajem autokaru na wesele krok po kroku

Stało się - planujesz swój wielki dzień. Niezależnie od tego, czy pomaga ci w tym profesjonalny doradca, czy chcesz załatwić wszystkie formalności sam, z pewnością choć przez chwilę zastanowisz się nad wynajmem autokaru dla gości, zwłaszcza jeśli twoi najbliżsi mieszkają stosunkowo daleko lub są rozproszeni po wielu miejscowościach. Wynajem autokaru na wesele może się okazać najlepszym pomysłem z możliwych.
prezenty dla par

Prezenty dla par! Co podarować na rocznicę we dwoje?

Szukasz prezentu dla par lub dla swojej drugiej połówki? Dobrze trafiłeś! Wymieniamy najciekawsze prezenty dla par. Sprawdź naszą listę! Chcesz wybrać prezent, który ucieszy twoją drugą połówkę lub parę bliskich ci osób? To niełatwe zadanie, ale przychodzimy ci z pomocą. Sprawdź, jakie są najlepsze prezenty dla par!