Życzenia z okazji zaręczyn. Jak przekazać gratulacje z tej okazji?

Alicja Kamińska
życzenia z okazji zaręczyn

To naturalne, że po otrzymaniu wiadomości o zaręczynach chcesz wyrazić swoją radość i pogratulować podjętej decyzji o wspólnym życiu. To dopiero początek świętowania, zapewne bowiem już niedługo pojawi się możliwość kolejnych gratulacji – z okazji ślubu. Taki niewielki gest, jak życzenia z okazji zaręczyn, z pewnością sprawi młodym wiele radości i będzie pamiątką tych szczęśliwych chwil. Jak powinny brzmieć takie życzenia? Sprawdź!

W skrócie:

  • Wyraź gratulacje z okazji zaręczyn, wysyłając kartkę lub list na specjalnej, ozdobnej papeterii.
  • Wykorzystaj aforyzmy i cytaty, aby złożyć wyjątkowe życzenia ślubne.
  • Robienie spersonalizowanych kartek okolicznościowych na uroczyste chwile, takie jak rocznice i śluby, zawsze będzie mile widziane.

Jak przekazać najlepsze życzenia z okazji zaręczyn? Kartka czy list?

Zastanawiasz się, czy dobrym rozwiązaniem będzie zwykły SMS lub e-mail? Zdecydowanie lepiej, jeśli podkreślisz to święto, wysyłając stosowną kartkę. To elegancki sposób wyrażania gratulacji, który z pewnością będzie mile zapamiętany. Kartkę z życzeniami z okazji zaręczyn możesz wykonać samodzielnie, to jeszcze bardziej podkreśli, jakie to dla ciebie ważne. Zamiast kartki możesz wysłać list. Zadbaj wtedy o specjalną ozdobną papeterię, która wzmocni przesłanie i będzie wyrazem szacunku wobec odbiorcy. Zaakcentujesz tym także wagę wydarzenia.

Sprawdź!
Po jakim czasie zaręczyny? Czy istnieje idealny moment na oświadczyny? 

Chcesz załączyć do maila duży plik? Dowiedz się, jak to zrobić. Kliknij: https://pcpro.pl/jak-wyslac-duzy-plik-mailem

Antoine de Saint-Exupéry

„Miłość nie polega na patrzeniu na siebie, ale na patrzeniu razem w tym samym kierunku”.
pomysł na życzenia z okazji zaręczyn

Skorzystaj z aforyzmów i złóż niepowtarzalne życzenia z okazji ślubu

Zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy użyć zwykłego „życzę wam wszystkiego najlepszego”? Chcesz przecież, żeby twoje życzenia były niebanalne, uroczyste i żeby młodzi poczuli, że to faktycznie życzenia dla nich.

Na początku może się wydawać, że napisanie kilku zdań to prosta sprawa. Kiedy jednak siadasz, żeby napisać coś konkretnego, sprawa się komplikuje. W głowie masz albo pustkę, albo nie wiesz jak sensownie połączyć słowa. Nic nie pasuje i wszystko, co udaje ci się wymyślić, zaraz skreślasz. Nie wiesz, jakich użyć słów?

Richard Bach

„Prawdziwe historie miłosne nigdy się nie kończą”.
życzenia z okazji zaręczyn - zdjęcia

Wybierz tekst, który odzwierciedla twoje myśli i uczucia

Możesz sobie pomóc, wplatając w tekst aforyzm. Skorzystaj z baz darmowych tekstów na różne okazje zawierających:

  • cytaty;
  • przysłowia;
  • wierszyki.

Są posegregowane tematycznie i łatwo znajdziesz tam wiele inspiracji.

Życzenia i gratulacje możesz składać nie tylko z okazji zaręczyn

Powodów do wyrażania swojej radości znajdziesz wiele. Serdeczne gratulacje z okazji zaręczyn to dopiero początek. Następną okolicznością będzie ślub, a potem kolejne rocznice. W życiu rodzinnym jest mnóstwo uroczystych chwil. Wszystkie te wydarzenia możesz uczcić spersonalizowaną kartką z życzeniami od serca. Taki zwyczaj zawsze będzie dobrze odebrany.

Mignon McLaughlin

„Udane małżeństwo wymaga wielokrotnego zakochiwania się, zawsze w tej samej osobie”.

Pamiętaj, do kogo piszesz i co chcesz wyrazić

Z pewnością chcesz, aby twój przekaz się wyróżniał i został zapamiętany, ale przede wszystkim pragniesz sprawić komuś przyjemność. Słowa mają wielką moc. Mogą bawić, wzruszać, trafić do serca i umysłu.

Sprawdź!
Jak się oświadczyć? Spraw, aby dzień zaręczyn był romantyczny i niezapomniany dla was obojga!

W zależności od stopnia zażyłości znajomości ton tekstu życzeń z okazji zaręczyn powinien się różnić. Zastanów się, czy lepszy będzie bardziej formalny, grzeczny, ale powściągliwy, czy możesz sobie pozwolić na pełen emocji, bardzo otwarty i zaangażowany. Dopasuj charakter wypowiedzi do osób i okazji.

Niezależnie od rodzaju wydarzenia, które chcesz uczcić, słowa wyrażające najlepsze życzenia zawsze będą mile widziane. Wiesz już, w jaki sposób najlepiej złożyć życzenia z okazji zaręczyn. Z pewnością sprawią radość narzeczonym. Zwłaszcza te troskliwie przygotowane, spersonalizowane i napisane na specjalnym papierze.

Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
jak oświadczyć się mężczyźnie

Jak oświadczyć się mężczyźnie – pomysły na oświadczyny dla kobiet

Next Article
zaręczyny a oświadczyny

Zaręczyny a oświadczyny – czym się różnią?

Related Posts