Zaręczyny w Zakopanem, czyli romantyczne oświadczyny w Tatrach

Alicja Kamińska
zaręczyny w zakopanem

Jeśli mężczyzna i jego wybranka dzielą wspólną pasję, jaką są góry, zaręczyny w Zakopanem będą idealnym pomysłem na połączenie swojej pasji z okazaniem miłości. By się to udało, warto wcześniej wszystko zaplanować. Organizacja zaręczyn jeszcze przed wyjazdem na wakacje jest możliwa i naprawdę warto wszystko przemyśleć! Przeczytaj i dowiedz się, jak to zrobić!

Miłość, miłość w Zakopanem 💞

  • Zaręczyny w Zakopanem mogą odbyć się dosłownie wszędzie. ⛰️
  • Niektóre hotele i spa mają specjalne oferty pomieszczeń na wyłączność. ⛰️
  • Możesz wszystko zorganizować samemu, lub zasięgnąć pomocy u organizatora zaręczyn. ⛰️
  • Pamiętaj, że Zakopane to Mekka turystyczna – najlepiej wybrać dosyć prywatne miejsce, aby się oświadczyć. ⛰️

Zaręczyny w Zakopanem, czyli gdzie?

Zaręczyny w Zakopanem będą chwilą, której nie da się zapomnieć. Jednak chcąc się oświadczyć w stolicy Tatr, warto zastanowić się, gdzie dokładniej to zrobić. Gdzie można zorganizować oświadczyny?

  • w hotelu lub spa;
  • na wieczorze góralskim w restauracji;
  • podczas malowniczego spaceru;
  • na szczycie.

Zakopane jest miastem, które oferuje wiele atrakcji turystom. Jednak jest też jedną z bardziej popularnych baz wypadowych w góry. Jeśli para jeszcze nie ma swojego wyjątkowego miejsca w Tatrach, do którego zawsze wraca, można zorganizować niezapomniane zaręczyny w każdym dowolnym miejscu. Jak zaplanować je na odległość?

Sprawdź!
Sologamia, czyli ślub z samym sobą - na czym polega ten coraz popularniejszy trend? 

Czy potrzebna jest pomoc w organizowaniu zaręczyn w Zakopanem?

Od niedawna na rynku ślubnym pojawił się nowy zawód. Organizatorzy zaręczyn zadbają o to, by moment ten do końca pozostał niespodzianką dla wybranki. Są odpowiedzialni nie tylko za pomysł, ale również za jego wykonanie. Mogą zamówić bukiet, kolację zaręczynową i znaleźć idealne miejsce, aby się oświadczyć. 

Jednak mając chwilę czasu i telefon lub e-maila, bez problemu można załatwić wszystko samodzielnie. Jeśli planujesz zaręczyny w Zakopanem, wystarczy zarezerwować stolik w restauracji na romantyczną kolację, zamówić pokój w hotelu i zaplanować wędrówkę w góry.

Oryginalne zaręczyny w Zakopanem 💍

Potrzebne: wygodne buty 🥾 aparat Instax 📸 pierścionek zaręczynowy 💍 ukochana 💃

Zabierz ukochaną na dowolny szlak, na spacer. W trakcie spaceru zrób jej, sobie i Wam wiele wspólnych zdjęć. W momencie gdy ukochana się odwróci od Ciebie, wyciągnij pierścionek i zrób mu zdjęcie z wybranką w tle. Kiedy będziesz gotowy, daj jej przejrzeć zdjęcia i umieść zdjęcie z pierścionkiem jako ostatnie. Gdy już do niego dojdzie, uklęknij i zrób swoje 😉

Czy warto upierać się na jedno miejsce?

cytat Norman Mailer: O tak, miłość jest górą, na którą trzeba się wdrapywać z dobrym sercem i dobrym oddechem. Jedno jest odwagą, a drugie prawdą.

Tatromaniacy z chęcią planują zaręczyny na szczytach. Narzeczeni robią tam sesje przedślubne, a małżonkowie potrafią wchodzić na szczyty w sukniach i garniturach, by mieć pamiątkowe zdjęcia. Kasprowy czy Giewont wydają się idealnym miejscem na podarowanie pierścionka wybrance serca. Jednak czy warto upierać się, by podarować go właśnie w górach?

Oczywiście, jeśli mężczyzna zna możliwości swojej wybranki i wie, że bez problemu wejdzie ona na Rysy, gdzie będzie chciał się oświadczyć. Jednak należy pamiętać, że pogoda w górach jest kapryśna, można nie zdążyć na zachód słońca na szczycie lub najzwyczajniej w świecie szlak, którym para zamierza iść, będzie tymczasowo zamknięty. W takim wypadku nie warto upierać się przy swoim i można podarować pierścionek w schronisku, na szlaku, lub po prostu w trakcie kolacji.

Sprawdź!
Piosenka na zaręczyny – jaki utwór wybrać?

Wiesz już, kiedy zaręczyny w Zakopanem są dobrym pomysłem. Każdy planujący zaręczyny w górach może samodzielnie obmyślić miejsce i czas na to wydarzenie. Jedyne co będzie trzeba zrobić, to dopilnować, aby wybranka serca pojawiła się w wybranym miejscu i czasie.

Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
kto moze byc swiadkiem na slubie koscielnym

Kto może być świadkiem na ślubie kościelnym, a kto nie?

Next Article
ile róż na zaręczyny

Ile róż na zaręczyny podarować wybrance?

Related Posts