Archiwum czerwiec 2022

47 posts
Zagęszczenie włosów jaka metoda najlepsza

Zagęszczenie włosów – jaka metoda najlepsza?

Przerzedzenia włosów na czole i czubku głowy pojawiają się u większości mężczyzn i niemal połowy kobiet po 25. roku życia. Łysienie androgenowe może mieć różne podłoże – genetyczne, hormonalne, a nawet środowiskowe. Utrata owłosienia wpływa niekorzystnie zarówno na nasz wygląd, jak i samopoczucie.Istnieją jednak zabiegi medycyny estetycznej, które pomagają wzmocnić włosy, a nawet cofnąć efekty procesu łysienia. Poznaj je, czytając poniższy artykuł.

Sukienki na wesele a pora roku. Podpowiadamy, jak dobrać odpowiednią!

Choć zdecydowanie najwięcej uroczystości ślubnych odbywa się wiosną i latem, to nie brak takich imprez również w innych sezonach. Każda pora roku ma swoje zalety i ograniczenia, do których powinnyśmy się dostosować szukając sukienki na wesele. Nie chodzi tutaj jedynie o kwestie kolorystyczne czy trendów w danym sezonie, ale także o czynniki pogodowe, jak np. wysokie temperatury. W poniższym artykule znajdziesz garść wskazówek o tym, na co zwracać uwagę szukając weselnej kreacji na każdą porę roku.

Kołnierzyk włoski – styl i klasa

Kołnierzyk to ważny element każdej męskiej koszuli. To od niego zależy, jaki charakter będzie miała stylizacja. Od lat do najpopularniejszych kołnierzyków należy kołnierzyk włoki. Jak wygląda? Na jakie okazje najlepiej się sprawdzi? Czy każdy mężczyzna będzie dobrze wyglądał w koszuli, która ma kołnierzyk włoski?
Kudadoo Private Island Malediwy z Carter

Malediwy – 5 niezwykłych luksusowych hoteli na podroż poślubną

Wybór odpowiedniego noclegu na miesiąc miodowy to jedna z najważniejszych kwestii, o którą należy zadbać. Ekskluzywny hotel to nie tylko luksusowe zakwaterowanie, ale również romantyczna oprawa, wyjątkowe dodatki i usługi oraz dodatkowe możliwości jak na przykład rejsy czy zabiegi SPA w willi. Na Malediwach znajdziecie wiele idealnych ośrodków na spędzenie podróży poślubnej marzeń. Wasze wakacje na rajskich wyspach Oceanu Indyjskiego będą niezapomniane. Jakie hotele warto odwiedzić i dlaczego?