Szukasz niepowtarzalnej dekoracji na swoje wesele? Poznaj rzeźby z lodu, które z pewnością zachwycą wszystkich gości!

Alicja Kamińska
rzeźby z lodu

Czy wiesz, że z lodu można wytworzyć wiele elementów aranżacyjnych? W dodatku znaczna część z nich ma funkcje praktyczne. Jeśli szukasz wyjątkowych elementów wystroju sali weselnej, z pewnością zainteresują cię rzeźby z lodu!

Figury, półmiski, a może bar? Sprawdź, co da się stworzyć przy pomocy lodu!

Lodowe łabędzie, pary zakochanych czy anioły to figury, które od kilku lat robią furorę na weselach. Jednak z lodu można stworzyć też praktyczne elementy, takie jak naczynia. Nie dość, że wyglądają zjawiskowo, to doskonale utrzymują temperaturę serwowanych przystawek i przekąsek. W dodatku nie ma ryzyka przenikania zapachów do potraw, a wykonane z zamrożonej wody półmiski i tace posiadają system odprowadzania wody. Coraz więcej par młodych idzie o krok dalej i organizuje lodowy bar, który potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości.

Rzeźby z lodu na letnim weselu? Zdecydowanie tak!

Większość przyjęć weselnych odbywa się w sezonie letnim, w związku z czym pary młode obawiają się, że upał w mgnieniu oka zniszczy ich dekoracje. W rzeczywistości rzeźby z lodu mogą pozostać w niemalże nienaruszonej formie nawet przez 10 godzin. Jeśli uważacie, że takie elementy dekoracyjne będą dobrym dopełnieniem waszej uroczystości, nie obawiajcie się z nich korzystać nawet w środku lata. Firmy dostarczające figury, naczynia czy inne części wystroju dbają o odpowiednią godzinę dostawy i zabezpieczenie przesyłek.

Sprawdź!
Śmieszne prezenty ślubne pomysły – co wybrać dla Młodej Pary? Wybierz prezent, który zachwyci każdego!

Wybrać gotowe elementy lodowe, a może zaplanować pokaz ich tworzenia?

Pokazy z tworzenia rzeźb z lodu na żywo cieszą się coraz większą popularnością. Podczas demonstracji wykorzystuje się nie tylko bryły lodu, ale i płomienie ognia. Proces rzeźbienia stanowi wyjątkowe show, które zrobi wrażenie zarówno na najmłodszych, jak i najstarszych gościach. Warto jednak pamiętać o tym, że impreza nie powinna być zbyt przepełniona różnego typu pokazami. Pozostaw zaproszonym nieco czasu na wspólne pogawędki i tańce.

Rzeźby z lodu są doskonałym dopełnieniem scenerii zimowego wesela, jednak bez obaw możesz zdecydować się na nie również w czasie letniej uroczystości. Jeśli zależy ci na zrobieniu dużego wrażenia na gościach, warto rozważyć wynajem lodowego baru.

Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Powitanie chlebem i solą

Jakie słowa wymówić podczas powitania chlebem i solą? Poznaj znaczenie tradycji i sprawdź, co musisz o niej wiedzieć!

Next Article
ślub w ciąży

Co musisz wiedzieć, organizując ślub w ciąży? Poznaj najlepsze porady i zaplanuj wesele swoich marzeń!

Related Posts