Jak sprawić, by pierwszy taniec był wyjątkowy? Poznaj ciężki dym na wesele, który pomoże stworzyć bajkową atmosferę!

Alicja Kamińska
ciężki dym na wesele

Pierwszy taniec jest najbardziej stresującym momentem przyjęcia dla większości młodych par. To czas, kiedy oczy wszystkich gości będą skierowane na Was. Ciężkim dym na wesele pozwoli stworzyć widowisko, które zrobi wrażenie na nawet najbardziej wymagających osobach. Z artykułu dowiesz się, w jaki sposób powstaje oraz kiedy warto go zastosować. Przedstawimy również obecne ceny rynkowe takiej usługi i podpowiemy, jak możesz obniżyć jej koszt.

Ciężki dym na wesele – czym jest i kiedy warto z niego skorzystać?

Wytwornica ciężkiego dymu na wesele wykorzystuje suchy lód i wrzątek do stworzenia gęstej mgły. Jest to możliwe, dzięki zajściu reakcji sublimacji dwutlenku węgla, której zawsze towarzyszy wytwarzanie się oparów. Dym jest całkowicie bezwonny i bezpieczny nawet dla najmłodszych gości. Po kilku minutach od wyłączenia urządzenia mgła samoistnie znika.

Najczęściej wykorzystuje się go podczas pierwszego tańca pary młodej. Tworzy zjawiskowe tło do choreografii i nadaje jej lekkości. Oglądający widowisko mają wrażenie, że zakochani płyną wśród chmur na parkiecie. Wytwornica ciężkiego dymu jest niewielkich rozmiarów, więc specjaliści są w stanie bez trudu schować ją w niemalże każdym pomieszczeniu, by nie była widoczna na żadnej fotografii ślubnej. 

Ile kosztuje ciężki dym na wesele?

Jeśli już macie za sobą część przygotowań związanych ze ślubem, z pewnością wiecie, że na cenę usługi ma wpływ wiele czynników. Koszty ciężkiego dymu na wesele zazwyczaj oscylują w przedziale od 400 do 800 zł za jeden kilkuminutowy pokaz. Jak możesz obniżyć tę kwotę?

  • zorganizuj przyjęcie w mniejszej miejscowości;
  • przełóż termin uroczystości na okres jesienno-zimowy;
  • zaplanujcie ślub w piątek, a nie sobotę.
Sprawdź!
Co oznacza skrót RSVP i dlaczego właściwie często pojawia się on na zaproszeniach ślubnych? Zobacz przydatne informacje!

Korzystając z mniej obleganych lokalizacji i terminów, możesz negocjować z dostawcami usług i wypracować korzystniejszą ofertę.

Czy warto skorzystać z takiej usługi?

Ciężkim dym na wesele jest stosunkowo niedrogą usługą, a zarówno na żywo, jak i na zdjęciach prezentuje się zjawiskowo. W dodatku jest całkowicie bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci i nie drażni oczu ani dróg oddechowych.

Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
ślub w ciąży

Co musisz wiedzieć, organizując ślub w ciąży? Poznaj najlepsze porady i zaplanuj wesele swoich marzeń!

Next Article
obowiązki matki pana młodego na weselu

Jakie są obowiązki matki pana młodego na weselu? Przeczytaj nasz poradnik i sprawdź, w jaki sposób pomóc nowożeńcom!

Related Posts