Partner na wesele – czym kierować się przy wyborze osoby towarzyszącej? Jak znaleźć odpowiednią osobę? Poznaj praktyczne wskazówki!

Alicja Kamińska
partner na wesele

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdej pary planującej wspólne życie. Zaproszeni goście mogą czuć się wyjątkowo, bo to właśnie z nimi przyszli małżonkowie chcą świętować nowy etap swojego życia. Na otrzymanym zaproszeniu zazwyczaj można dostrzec następującą informację – zapraszamy z osobą towarzyszącą. Pojawia się więc pytanie, jak wybrać odpowiedniego partnera na wesele? To powinna być przemyślana decyzja, ponieważ w pewnym sensie, jesteś odpowiedzialny za osobę, która jest twoją osobą towarzyszącą. Zdecydowanie lepiej, jeśli będzie to osoba otwarta, towarzyska, która nie ma problemu z zawieraniem nowych znajomości, uwielbia dobrą zabawę, ale także potrafi się odpowiednio zachować w towarzystwie. Na wesele możesz pójść ze swoją drugą połówką, przyjacielem lub znajomym. Sprawdź, jak wybrać odpowiedniego partnera na wesele!

Cechy idealnego partnera na wesele

Na początku warto się zastanowić, jakie cechy powinien mieć idealny partner na wesele. Oczywiście trzeba na to spojrzeć z przymrużeniem oka, ponieważ każdy z nas dobrze wie, że ideałów nie ma. Jednak dobry partner na wesele powinien być otwarty, towarzyski, rozmowny, pewny siebie, ale także kulturalny. Powinniście bardzo dobrze czuć się w swoim towarzystwie i świetnie się rozumieć, w końcu będziecie musieli spędzić ze sobą wiele godzin i do tego dobrze się bawić! Nie da się ukryć, że wybór partnera na wesele może być stresujący, to ważna decyzja. Jednak jeśli nie masz na horyzoncie odpowiedniego partnera, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na wesele bez osoby towarzyszącej. Pamiętaj, że to nie powód do wstydu, tylko świetna szansa, aby zawrzeć nowe znajomości.

Sprawdź!
Wesele w remizie – swojski klimat za niewielkie pieniądze

Partner na wesele – zaproś drugą połówkę lub przyjaciela

Jeśli masz chłopaka, narzeczonego lub męża, wybór partnera na wesele jest oczywisty. Nie musisz zastanawiać się kogo zabrać, bo twoja druga połówka z pewnością chętnie będzie ci towarzyszyć. Z kolei, jeśli jesteś singielką, możesz zabrać na wesele swojego przyjaciela lub znajomego, z którym się świetnie dogadujesz. Nie musi być między wami relacji romantycznej, ważne, abyście czuli się ze sobą swobodnie. Wesele to świetna okazja do świetnej zabawy i szansa na spędzenie wspaniałego czasu z bliskimi osobami.

Partner na wesele – czy wieczór z obcą osobą to dobry pomysł?

Odważne osoby mogą zdecydować się na zaproszenie obcej osoby na wesele w roli osoby towarzyszącej. Możesz poszukać takiej osoby na różnych grupach w mediach społecznościowych, aplikacjach randkowych i innych internetowych platformach. Jednak warto pamiętać o tym, że zabranie na wesele zupełnie obcej osoby jest dosyć ryzykowne. Nie możesz mieć pewności, jak taka osoba zachowa się w towarzystwie i czy spełni twoje oczekiwania. Partner na wesele do wynajęcia? Coraz częściej można napotkać oferty od osób, które chętnie staną się partnerem na wesele odpłatnie. To ciekawa opcja, jednak również nie dla każdego.

Wesele bez osoby towarzyszącej – szansa na nowe znajomości

Co zrobić, jeśli nie masz w swoim otoczeniu osoby, którą bez obaw możesz zaprosić na wesele jako osobę towarzyszącą? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na wesele bez pary! Jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu nie zdarzało się to często. Na szczęście obecnie kobiety nie boją się takich decyzji i nie potrzebują pary, aby się świetnie bawić. To również świetna okazja do tego, aby poznać swoją drugą połówkę na weselu. Podobno kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!

Sprawdź!
Rustykalne wesele w stodole - sielski klimat pełen miłości!

Wybór partnera na wesele to ważna decyzja, która powinna być dobrze przemyślana. Możesz zabrać swoją drugą połówkę, przyjaciela, brata lub pójść bez osoby towarzyszącej. Najważniejsze jest twoje dobre samopoczucie, komfort i swoboda podczas przyjęcia! Jedno jest pewne, podczas pięknego wesele bliskiej osoby będziesz się świetnie bawić!

Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
życzenia ślubne

Życzenia ślubne – jak wygłosić piękną przemowę dla Młodej Pary? Kiedy złożyć życzenia? Sprawdź!

Next Article
ile się daje na wesele

Ile się daje na wesele? Sprawdź, jaka kwota w kopercie będzie odpowiednia i ucieszy Młodą Parę!

Related Posts