Ciekawe dekoracje to klucz do udanej imprezy

Rafał Laskowski

Wystrzałowe urodziny

Impreza urodzinowa powinna być przede wszystkim wesoła. Jest to czas na dobrą zabawę, śmiechy i towarzyskie rozmowy z najbliższymi. Aby ten dzień był wyjątkowy, warto zadbać o  jego odpowiednią oprawę. W tym celu można użyć artykułów dekoracyjnych, które dodadzą humorystycznego i wesołego klimatu. Na takie przyjęcia doskonale sprawdzają się urodzinowe girlandy z wybranym napisem. Może to być klasyczne “Happy Birthday” lub “100 lat”. Kolorowe lub w jednej tonacji – idealnie sprawdzą się powieszone w progu drzwi lub na ścianie.

Balony dekoracyjne – bez nich nie może odbyć się żadna impreza urodzinowa. Występują w różnych wzorach i kształtach. Dzięki nim można wykonać niepowtarzalną kompozycję ozdobną, która zachwyci gości. Wówczas okaże się ona doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć. Balony dekoracyjne mogą przybierać różnorodne formy – najczęściej spotykane są te w kształcie:

  • cyfr oznaczających liczbę urodzin,
  • liter, które można ułożyć w napis,
  • klasycznym okrągłym,
  • podłużnym formowanym w różne figury.

Takie balony dekoracyjne nadają się na każde urodziny – nie tylko te dziecięce. Duże powodzenie mają również na osiemnastych urodzinach.

Ślubne szaleństwo

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu pary młodej. Przygotowując ten dzień, młodzi planują szczegółowo również wystrój sali, kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. W tą wyjątkową uroczystość z pewnością sprawdzą się balony dekoracyjne dopasowane kolorystycznie do motywu przyjęcia. Często są wykorzystywane do ścianki fotograficznej lub tej za stołem pary młodej. Do tego cudowne świeże kwiaty w pięknych wazonach czy świeczniki. Wśród dekoracji dużą rolę odgrywają również winietki, karty menu i inne papierowe ozdoby. Ważne jest także nakrycie stołu. Często na takich imprezach stosuje się specjalne ozdobne serwetki oraz podtalerze, które dodają elegancji w wystroju.

Sprawdź!
Wesele w stylu romantycznym — bajkowy ślub, którego nie powstydziłby się sam Szekspir

Artykuły dekoracyjne ożywią każdą imprezę i sprawią, że każdy uczestnik będzie miał niezapomniane wspomnienia z przyjęcia.

Zobacz także:
Archiwum: luty 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
atrakcje na wesele

Jakie atrakcje na wesele powinny uświetnić zabawę? Sprawdź, czym zaskoczyć gości!

Next Article

Serwetki papierowe - element, którego nie może zabraknąć na stole

Related Posts