Bukiety z balonów – na jakie okazje sprawdzą się najlepiej?

Alicja Kamińska

Balony zamiast kwiatów

Słowo “bukiet” nieodmiennie kojarzy nam się z kwiatami – to właśnie bukiety kwiatów przez długie lata wręczaliśmy bliskim osobom przy różnych okazjach. Niemniej jednak kwiaty pasują głównie osobom dorosłym, w dodatku nie sprawdzą się w każdej sytuacji. Dziś natomiast możemy wręczać zupełnie inne bukiety, a mianowicie bukiety z balonów. Nietypowe, lecz bardzo artystyczne i ciekawe bukiety idealnie zastępują tradycyjne kwiaty, wywołując przy tym uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Warto pomyśleć o bukiecie z balonów, szczególnie jeśli brakuje nam pomysłu na prezent, a tradycyjny bukiet kwiatowy nie sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku. Bukiety możemy też wykorzystać jako dekorację sali weselnej, jako piękną, efektowną ozdobę.

Bukiety z balonów – na jakie okazje?

Pozostaje pytanie, na jakie dokładnie okazje sprawdzi się bukiet z balonów? Otóż wiele zależy od konkretnego modelu, na jaki się zdecydujemy. Z całą pewnością bukiety z balonów będą idealnym rozwiązaniem na imprezy dla dzieci – możemy wtedy postawić na balony z ulubionymi postaciami z bajek bądź motywami, które uwielbiają najmłodsi. Bukiet z balonów to doskonały prezent na baby shower czy urodziny przyjaciółki bądź przyjaciela. Sprawdzą się także na przyjęciach dla maluszków – chrztach bądź roczkach. Oryginalne bukiety możemy wręczyć ukochanej osobie z okazji Walentynek bądź Dnia Kobiet, a także bez okazji, wyrażając przy tym naszą miłość i uczucie. Różnokolorowe balony będą idealnym dopełnieniem dekoracji na wieczór panieński bądź kawalerski. Możemy tez wykorzystać je do udekorowania altany lub ogrodu na letnie przyjęcie.

Sprawdź!
Planujesz uroczystość zaślubin i zastanawiasz się jak przygotować koszyk ratunkowy? Wesele się uda, jeśli go zapewnisz

Tania inspiracja na prezent i ozdobę

Bukiety z balonów nie kosztują zbyt wiele, dzięki czemu możemy sobie na nie pozwolić nawet, jeśli nasz budżet jest nieco ograniczony. Z jednej strony stanowią one ciekawy upominek dla bliskiej osoby, z drugiej strony możemy wykorzystać je również jako pełnowartościową dekorację. Pamiętajmy, że balonów nie może zabraknąć na żadnej imprezie, bez względu na to, czy zapraszamy mniejszą, czy większą liczbę gości. Dobrze przy tym postawić na oryginalne rozwiązanie, jakim są bukiety z balonów. Z pewnością zrobią one wrażenie na wszystkich zaproszonych na przyjęcie, a także na solenizancie, jeśli będą upominkiem dla niego.

Zobacz także:
Archiwum: maj 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
świadek na ślubie

Świadek na ślubie – jaka jest jego rola? Kto może zostać świadkiem na ślubie kościelnym i cywilnym?

Next Article

Czy whisky to dobry pomysł na wesele?

Related Posts