Prezent dla męża na rocznicę ślubu. Pomysły na upominki

Alicja Kamińska
prezent dla męża na rocznicę ślubu

Każda okrągła rocznica ślubu to ważna uroczystość w życiu małżonków. Niektórzy obchodzą ją kameralnie we własnym gronie. Szykują uroczystą kolację w domu lub wychodzą do restauracji albo wyjeżdżają na weekend do jakiegoś turystycznego kurortu. Inni organizują większą imprezę i świętują ten dzień w gronie przyjaciół i całej rodziny. Jest to też okazja do wręczenia jubilatom upominków. Oni sami także darują sobie z tej okazji pamiątki. Zastanawiasz się, jaki prezent dla męża na rocznicę ślubu będzie odpowiedni? Poniżej znajdziesz pomysły na ciekawe podarunki.

Prezent na rocznicę ślubu dla męża. Zabawny, ekskluzywny czy wzruszający?

Jaki może być prezent dla męża? Czy lepiej kupić jakiś elegancki drobiazg, czy może sprawić romantyczną niespodziankę? To zależy od tego, jacy jesteście i co wam sprawia przyjemność. Zastanów się, co lubi twój mąż? O czym marzy? Wyjątkowe pomysły często związane są z zainteresowaniami i uprawianym hobby. Równie dobrze może to być coś praktycznego, co pomoże twojemu mężczyźnie w pracy albo ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków.

Pomysł na prezent dla męża na rocznicę ślubu. Zainspiruj się

Najlepsze prezenty to te dawane od serca. Fajnie jest, gdy uda się trafić w gust ukochanej osoby i spełnić jej marzenia. Twój małżonek lubi rowerowe wycieczki? Pomyśl, może potrzebuje nowego roweru, albo kasku czy też kubka termicznego? Jeśli interesują go szybkie i drogie samochody, to podaruj mu voucher na jazdę sportowym ferrari, porsche albo podobnym autem. Nie obchodzicie hucznie tej rocznicy? Wręcz mu chociaż jakiś drobiazg, aby wiedział, że pamiętasz o nim i o waszym dniu. Może to być elegancki kufel na piwo albo breloczek z grawerem do kluczy.

Sprawdź!
Praktyczny prezent na rocznicę ślubu. Pomysły na upominki dla małżonków

Co podarować mężowi na 5. rocznicę ślubu?

Małżeństwo z 5-letnim stażem to zwykle młodzi, zakochani w sobie ludzie. Niekiedy jednak, w ferworze codziennych obowiązków, zapominają, jak ważne jest okazywanie sobie miłości. Małe dziecko, problemy w pracy, przeprowadzki albo urządzanie nowego mieszkania – to proza życia wielu małżonków. Prezent na 5 rocznicę ślubu może być okazją, aby przypomnieć mężowi, że ogień waszego uczucia nadal płonie. Kup sobie zmysłową bieliznę, a męża poproś, aby wynajął dla was apartament w hotelu. Załatwcie opiekę do dziecka i zróbcie sobie małżeńską, gorącą randkę.

Jaki upominek dla męża na 15. rocznicę ślubu?

Pomysł na prezent na 15. rocznicę ślubu zależy od kilku czynników. Zastanów się, co chcesz mężowi zakomunikować. Jeśli za dużo czasu spędza na kanapie, to podaruj mu karnet na siłownię lub basen. Twój mąż ma kryzys wieku średniego i z sentymentem wspomina młodzieńcze lata? Może ucieszy go voucher na lot balonem nad miastem? Jeśli chcesz razem z nim poczuć smak przygody, to wykup w biurze podróży egzotyczną wycieczkę albo namów go na zakup motocykla. Będziecie razem jeździć na wyprawy i zloty motocyklistów. Inny ciekawy pomysł to skok ze spadochronu. To bezpieczna, choć nieco szalona rozrywka.

Oryginalne prezenty z okazji 20. rocznicy ślubu

Perłowe gody to ważne wydarzenie. Co wręczyć mężowi w dniu waszej rocznicy? Prezent na 20. rocznicę ślubu może być związany z zainteresowaniami mężczyzny. Może twój ukochany nie ma czasu na pielęgnowanie swoich pasji? Przypomnij mu je, bo człowiek bez hobby często przestaje korzystać z uroków życia i staje się nudny dla otoczenia. Dobrym pomysłem dla majsterkowicza może być skrzynka na narzędzia. Prezentem dla wędkarza może być nowy zestaw wędkarski. Motocykliście przydadzą się skórzane rękawice, a pasjonatowi wędrówek i obserwacji przyrody – plecak, wielofunkcyjny scyzoryk albo dobra lornetka.

Sprawdź!
Prezent na 10 rocznicę ślubu. Świetne pomysły na upominki

Inspiracje na prezenty personalizowane

Personalizacja upominków to wszelkiego rodzaju nadruki, grawery i dedykacje z życzeniami. Dzięki nim zwykły przedmiot może nabrać szczególnego charakteru. Zobacz propozycje takich prezentów:

  • skórzany portfel z grawerem;
  • posrebrzana zapalniczka z twoim imieniem i datą rocznicy;
  • album na zdjęcia z wypraw z dedykacją od ciebie;
  • grawerowana karafka na domowe nalewki;
  • wasze zdjęcie przeniesione na płótno i oprawione w ramki.

Już wiesz, jaki prezent z okazji waszej rocznicy ślubu sprawi radość twojemu mężczyźnie? Jak widzisz, pomysłów i możliwości jest sporo. Wystarczy je dopasować do swoich zainteresowań, potrzeb i możliwości finansowych. Warto pamiętać, aby wykorzystać takie wydarzenie, jak rocznica, do tego, by podbudować łączącą was więź. Dlatego znajdźcie czas dla siebie na szczerą rozmowę, wspomnienia i namiętną noc.

Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
prezent na 30 rocznicę ślubu

Prezent na 30. rocznicę ślubu. Co wręczyć z okazji perłowych godów?

Next Article
prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców. Propozycje upominków

Related Posts