Niespodzianka na wesele – pomysły, inspiracje na zaskoczenie nowożeńców i gości

Alicja Kamińska
Niespodzianka na wesele

Poniższe atrakcje są najpopularniejsze, jednak pomysłów na to, jak zaskoczyć nowożeńców lub gości  można jeszcze wiele wymyślić. Dobrze znając Młodą Parę, wystarczy kierować się ich zainteresowaniami, a każda niespodzianka na wesele, będzie trafionym pomysłem. Zainspiruj się i wywołaj uśmiech na twarzy najbliższych.

Pokaz ognia

Romantyczna atmosfera, sztuczki zapierające dech w piersiach rozpalą jeszcze bardziej uczucia między nowożeńcami. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to ciemność. Taki pokaz najlepiej, aby był zorganizowany na zewnątrz, gdzie użycie ognia będzie najbezpieczniejsze. Możliwy jest również taki pokaz na sali, ale musiałaby być ona bardzo duża ze sporym parkietem tak, aby zminimalizować ryzyko ewentualnego rozszerzenia się ognia.

Zimne ognie

Nie ma nic piękniejszego, jak drobne światełka trzymane w rekach gości. Prawie zawsze wykonuje się tego typu atrakcje na zewnątrz. Weselnicy mogą zrobić szpaler dla nowożeńców oraz inne ciekawe kształty i wzory, dzięki poruszaniu dłońmi z patyczkiem zimnych ogni. Najczęściej jest to idealny czas na sesję zdjęciową. Unikalne i wyjątkowe fotografie powstające w taki sposób będą niesamowitą pamiątką zarówno dla gości, jak i Młodych.

Występ ulubionego zespołu muzycznego

Budowane w taki sposób wspomnienia są czymś bezcennym. Spełnienia marzenia młodego małżonka z pewnością ich wzruszy. Świetna zabawa, przy dobrej muzyce, to podstawa na weselu, tuż obok dobrego jedzenia. Jeszcze większym zaskoczeniem byłby występ kogoś z rodziny lub przyjaciół.

Sprawdź!
Jak wykonać ściankę weselną za parą młodą? Poznaj ślubne projekty DIY, które odmienią wystrój sali na wesele!

Pokaz barmański

Efektowny występ przy muzyce, a do tego kolorowe drinki, to rozrywka idealna na zabawę weselną. Profesjonalnie przygotowany napój alkoholowy wprowadzi ciekawe urozmaicenie. Osoba organizująca taką niespodziankę musi najpierw się upewnić, czy Młodzi piją w ogóle alkohol, ponieważ niespodzianka na wesele powinna ucieszyć i gości i nowożeńców.

Foto-budka

To jedna z najpopularniejszych atrakcji weselnych. Zawsze zdjęcia stanowią najlepszą pamiątkę z każdej chwili w życiu. Piękne stylizacje, do tego zabawne gadżety oraz szybkie tempo wykonywanych kilku zdjęć jedno po drugim, zapewnią świetną rozrywkę. Często wydruk fotografii jest podwójny po to, żeby poza pamiątką dla siebie mogli wkleić drugą sztukę do księgi wpisów dla gości weselnych.

Czekoladowa fontanna

Prawie każdy lubi czekoladę. Fakt, że tak piękna rzecz ozdobi stół, będzie strzałem w dziesiątkę. Nie tylko młodzi małżonkowie się ucieszą z pysznej przekąski, ale wszyscy goście, w tym dzieci. Nie każda atrakcja nadaje się dla najmłodszych, a ta będzie niezastąpioną niespodzianką na wesele.

Balony na kilka sposobów

1. Balony w pudle – tak zapakowana atrakcja otwierana jest zazwyczaj przez nowożeńców tuż po wyjściu z kościoła bądź urzędu. Jest to efektowna atrakcja, która pięknie będzie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach.

2. Balony z tasiemkami – kolorowe balony z helem wręczone gościom i wypuszczone przez nich po wyjściu Młodych z kościoła lub urzędu, z pewnością ich zaskoczy i wzruszy.

3. Balony z lampkami LED – taka atrakcja jest idealna na wieczór. Gdy się ściemni, wszyscy uczestnicy wesela wychodzą na zewnątrz. Każdy z gości dostaje świecące balony w danym kolorze, a nowożeńcy najczęściej o barwie białej. Wszyscy na jedno hasło wypuszczają je, po czym za chwilę niebo wygląda przepięknie, mieniąc się ozdobami przypominającymi gwiazdy.

Sprawdź!
Co musisz wiedzieć, organizując ślub w ciąży? Poznaj najlepsze porady i zaplanuj wesele swoich marzeń!
Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
odnowienie przysięgi małżeńskiej

Odnowienie przysięgi małżeńskiej – niezbędne informacje odnośnie tego jak, gdzie i kiedy ją wykonać

Next Article
sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska – inspiracje, porady na wykonanie wyjątkowej pamiątki

Related Posts