Najpiękniejsze buty ślubne dla panny młodej

Alicja Kamińska
damskie buty slubne

Buty ślubne – komfortowy dodatek czy ozdoba kreacji

Obuwie, to ten dodatek do ubioru, za którym kobiety wprost przepadają. Odpowiednie buty potrafią odmienić całą stylizację. Również buty ślubne są niezbędnym uzupełnieniem kreacji. Jak wybrać te najpiękniejsze?

Na samym początku warto podkreślić, że buty ślubne należy posiadać już w czasie przymiarek – od ich wysokości zależeć będzie długość sukni ślubnej. Zmieniając buty na niższe, suknia może okazać się zbyt długa. Wybierając buty wyższe niż w trakcie przymiarek – suknia może okazać się zbyt krótka. Buty, suknia i dodatki powinny być do siebie dobrane zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym.

Buty ślubne to także obuwie, w którym panna młoda powinna czuć się komfortowo. Dzień własnego ślubu i weselna noc, to czas szczęścia i zabawy. Ważne jest to, aby obuwie ślubne było możliwie najwygodniejsze. Panny młode często decydują się na dwie pary butów – jedne efektowne, drugie wygodne. Warto pamiętać, żeby było to obuwie o podobnej wysokości obcasów. W przeciwnym razie sukienka może ciągnąć się po ziemi – co będzie nie tylko nieestetyczne, ale i niekomfortowe dla panny młodej.

Jak wybrać najpiękniejsze buty ślubne

Stylistyka butów na ślub może być bardzo różna. Sklepy z dobrym asortymentem, takie jak CCC, posiadają naprawdę szeroki wybór obuwia. Co ważne, buty można wybrać i kupić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Warto zacząć szukać butów na ślub odpowiednio wcześnie, pozwoli to na znalezienie idealnej pary.

Sprawdź!
Wesele w plenerze? Jak się przygotować na całą noc hucznej zabawy

Niektóre panny młode mają praktyczne podejście do ślubu. Częstym wyborem obuwia, są wysokiej jakości czółenka na obcasie w neutralnym kolorze beżu czy bieli. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj komfort i ponadczasowa elegancja. Co ważne, tego typu buty można założyć także przy wielu innych okazjach. Nie jest to zakup na jedną noc.

Dla wielu przyszłych mężatek buty mają być dodatkiem przyciągającym uwagę. W takim wypadku, wybór często pada na buty w kontrastowym kolorze. Zwykle jest to czerwień, róż czy fuksja – nie ma tu jednak reguły. To sposób na ożywienie ślubnej stylizacji, dodanie jej kobiecości i pazura.

Innym typem butów, które pięknie wyglądają z sukniami ślubnymi są zdobne, wręcz biżuteryjne czółenka. Mogą być to modele z dodatkiem koralików czy cyrkonii, a także koronek, kokardek i innych ozdób. Co ważne, istnieje możliwość czasowego przyozdobienia butów poprzez specjalne, zdobne przypinki. Takie rozwiązanie pozwala zamienić w szybki sposób klasyczne obuwie w dzieło sztuki – wyjątkowe i idealne tak ważną okazję jak ślub.

Zarówno wybór wysokości obcasa jak i stylistyki butów na ślub dla panny młodej to kwestia bardzo indywidualna. Ważne jest to, że każda panna młoda, niezależnie od gustu, preferencji i marzeń o swoim wyglądzie w dniu ślubu, może znaleźć parę idealną dla siebie. Nie trzeba wybierać między komfortem i pięknem. Wysokiej jakości buty spełnią wymagania każdej klientki. Pozwolą poczuć się pięknie i przetańczyć całą noc.

Sprawdź!
Rady dla nowożeńców, czyli jak zbudować wspólną przyszłość!

Artykuł promocyjny

Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Odchudzanie przed ślubem - o czym warto wiedzieć

Dieta odchudzająca przed ślubem - jak powinna wyglądać?

Next Article
jaki kolor sukienki na wesele

Jaki kolor sukienki na wesele?

Related Posts