Co zrobić, gdy podejrzewasz zdradę w swoim związku?

Alicja Kamińska
Co zrobić, gdy podejrzewasz zdradę w swoim związku

Zachowania, które mogą świadczyć o zdradzie

Zdrada w związku i małżeństwie nie jest niczym rzadkim. Wręcz przeciwnie, zdrady mężatek są traktowane często jako “przygoda” lub “chwila słabości” i bardzo często są wybaczane przez mężów.

Podejrzewając zdradę, powinniśmy mocno opierać się na intuicji. Partner często wysyła sygnały, które dla osoby będącej blisko niego, są łatwo zauważalne.

Do takich sygnałów należą:

  • zmiana zachowania – małżonek zaczyna częściej zostawać “na nadgodzinach w pracy”;
  • większe pilnowanie telefonu i komputera – Twój partner zaczął wszędzie brać ze sobą telefon lub nie pozwala korzystać ze swojego komputera? Obserwuj go uważniej;
  • zmiana w wyglądzie – osoby ukrywające niewierność bardzo często zdradza większa troska o swój wygląd;
  • zmiana zachowań seksualnych – zwróć uwagę na gwałtownie zmniejszone lub zwiększone libido partnera.
zdrada

Jak może pomóc Ci agencja detektywistyczna?

Skorzystanie z usług agencji detektywistycznej przy podejrzeniu zdrady, nie jest niczym nietypowym w obecnych czasach. Pomoc detektywa może okazać się szczególnie pomocna, jeśli para jest w małżeństwie, a dowody zebrane przez detektywa miałyby służyć w sprawie rozwodowej z orzeczeniem winy partnera.

Agencja detektywistyczna kompleksowo zajmie się zebraniem materiału dowodowego w legalny sposób, bez naruszenia prawa. Proponowane przez detektywów rozwiązania takie jak założenie lokalizatora GPS, ustalanie planu dnia małżonka, czy podążanie za partnerem podczas delegacji, mogą dostarczyć wielu cennych informacji w przypadku podejrzenia zdrady.

Sprawdź!
Kto kupuje obrączki

Niektóre agencje detektywistyczne oferują również usługę o nazwie “słodka pułapka”. Polega ona na podstawieniu kobiety lub mężczyzny, którzy mają uwieść małżonka i zbadać, jak daleko partner jest w stanie się posunąć w nowej relacji.

Czy rozstanie to jedyne rozwiązanie?

Dowiedzenie się o zdradzie jest ogromnie traumatycznym przeżyciem dla małżonka. Zdradzająca żona lub mąż mogą wykazywać różne postawy. Bardzo często okazuje się, że tak naprawdę małżonek, który dopuścił się winy, bardzo żałuje swojego postępowania i jest w stanie zrobić wszystko, aby odzyskać rodzinę. Niekiedy jednak okazuje się, że wraz z poznaniem nowej osoby, małżonek jest gotów porzucić wcześniejsze życie i zastąpić je nową relacją i nowymi perspektywami.

Rozstanie nie jest jedynym rozwiązaniem w przypadku wykrycia zdrady. Gdy partner szczerze żałuje tego, co zrobił, przerwa w relacji może okazać się uzdrawiająca dla obojga. Historia zna również przypadki, gdy mąż wybaczył zdradzającej żonie, która nigdy już nie dopuściła się podobnego czynu. Często jednak zdarza się, że jeśli partner zdradził nas chociaż jeden raz, kolejne zdrady będą przychodziły mu z większą łatwością.

Dobrą praktyką jest również wybranie się na terapię dla par, dzięki której lepiej zostaną zrozumiane mechanizmy pchające małżonka do skoku w bok lub też odkrycie, z jakim problemem mierzą się oboje.

Ważne w przypadku bycia ofiarą zdrady jest kierowanie się zarówno sercem, jak i rozumem w dalszym postępowaniu. Niemniej jednak zalecamy czujność i zachowanie zimnej krwi!

Sprawdź!
Krem Samarite – dlaczego musisz go mieć?
Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Kameralne wesele

Kameralne wesele – przyjęcie na przekór tradycji?

Next Article
prezent ślubny zakup kryptowaluty

Nietypowy prezent ślubny – zakup kryptowaluty

Related Posts