Krówki weselne – jak dobrać wzór do motywu przewodniego wesela?

Alicja Kamińska

Najlepsze krówki ślubne? Wpisujące się w styl wesela!

Pierwszym krokiem podczas planowania ślubu i wesela jest wybór jego motywu przewodniego. Dobrze to zrobić już na samym początku, ponieważ dzięki temu wszystkie pozostałe elementy będą spójne i utrzymane w wybranej estetyce. Gdy decyzja już zapadła, następnie warto ustalić paletę barw, wzory, które pojawią się na papeterii ślubnej, a także atrakcje dla gości – a to wszystko oczywiście spójne z motywem przewodnim zabawy.

Krówki dla gości weselnych powinny wpisywać się w wystrój sali. Swoją szatą graficzną mogą nawiązywać do tematyki wesela, kwiatowych dekoracji na stołach czy dominującej kolorystyki. Warto również wybrać tekst, który zostanie na nich umieszczony. Może to być data ślubu, imiona pary młodej lub inny, dowolny napis. Istnieje sporo możliwości – ogranicza was jedynie wyobraźnia!

Personalizowane krówki z motywem kwiatów

Krówki weselne – dobieramy smakołyki do motywu przewodniego wesela!

Motyw przewodni wesela, paleta barw – wybrane, ale nie macie pomysłu, w co ubrać krówki ślubne? Przychodzimy więc z pomocą. Mamy w zanadrzu kilka inspiracji, które z pewnością przypadną wam do gustu.

Jeśli wasz wyjątkowy dzień upłynie w stylu rustykalnym, zainspirujcie się naturą. Ten styl oscyluje wokół kolorów ziemi – dominują w nim przede wszystkim ciepłe beże, szarości, stonowane odcienie brązu oraz zieleni. Cukrówki w stylu eco to propozycja dla par ceniących bliskość przyrody. Ich prostota i ekologiczny papier urzekają od pierwszego spojrzenia!

Sprawdź!
Co to jest miłość? Definicja słownikowa a nieuchwytna natura miłości – czy wiesz, czym jest miłość?
Krówki weselne w stylu eco są dostępne między innymi tutaj: https://www.cukrowki.pl/kategoria/krowka-weselna/

Wasz motyw przewodni to złoto i szyk? Wówczas wszelkie dodatki, również te słodkie, powinny być utrzymane w eleganckiej stylistyce. Idealnym wyborem okażą krówki weselne w opakowaniach o metalicznym złotym połysku. Cukrówki w takim wydaniu to nie tylko kusząca słodycz, ale także element dekoracyjny dodający wyjątkowego blasku i elegancji.

Kwiaty, serca, ornamenty, elementy folkowe czy nawet abstrakcyjne wzory lub wasze zdjęcie – to wszystko może się znaleźć na krówkach. Szatę graficzną możecie od zera zaprojektować sami lub oddać to w ręce specjalistów. Niezależnie od wyboru, goście na pewno nie będą mieć wątpliwości co do waszych intencji! Z kolei świetnym prezentem dla gości będą pięknie ubrane krówki ślubne w woreczku z organzy.

Krówki weselne – estetyka jest ważna, ale ważniejszy jest smak!

Tak naprawdę krówki, żeby podbić serca zaproszonych osób, muszą spełnić jeszcze jeden warunek: uwodzić wspaniałym smakiem. W tym celu dobrze zamówić krówki od sprawdzonych producentów – cukierki ze sklepu nie będą tak dobre, jak te wyprodukowane ze świeżych i pełnowartościowych składników. Tak przygotowane smakołyki przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom.

Warto również postawić na krówki o różnych smakach. Te tradycyjne o zapachu śmietanki i karmelu zna już cała Polska. Pozytywnie zaskoczysz swoich gości, jeśli wybierzesz krówki o smaku czekoladowym, anyżowym, śliwkowym, cytrynowym, kokosowym czy nawet piwnym. Do wyboru, do koloru!

Sprawdź!
Złote pierścionki zaręczynowe – jak dopasować kolor złota do urody i stylu wybranki?

Artykuł promocyjny.

Zobacz także:
Archiwum: maj 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Krem Samarite – dlaczego musisz go mieć?

Next Article
złota sukienka na wesele jakie dodatki

Złota sukienka na wesele. Jakie dodatki pasują do eleganckiej złotej sukienki?

Related Posts