Wieczór panieński w SPA – coraz bardziej popularny!

Alicja Kamińska
weekend panieński w spa

Jeśli szukasz dobrego pomysłu na wyjątkowy dzień dla przyszłej panny młodej, zorganizuj wieczór panieński w SPA. To modny pomysł, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Niech tego dnia zajmą się wami profesjonaliści. Wybierz miejsce, w którym będziecie mogły czuć się swobodnie w otoczeniu pięknej przyrody. W ten sposób sprawisz, że wieczór panieński będzie niezapomnianym przeżyciem!

Wieczór panieński – zadbaj o odpowiednie atrakcje!

Aby wieczór panieński był naprawdę wyjątkowy, musisz przygotować odpowiednie atrakcje. Warto dostosować je do przyszłej panny młodej. Bez wątpienia doskonale znasz swoją przyjaciółkę i wiesz, jakie ma preferencje, ale dobrych inspiracji nigdy za dużo. Zastanów się więc:

  • jakie miejsce chciałaby odwiedzić przyszła panna młoda;
  • jak lubi spędzać wolny czas;
  • o czym zawsze marzyła, ale jeszcze tego nie zrealizowała;
  • co sprawia, że na jej twarzy pojawia się uśmiech?

Czasem doskonale spędzony czas przed ślubem to wycieczka do klubu, a innym razem – spacer po pięknym miejscu. Jeszcze kiedy indziej sprawdzi się po prostu wieczór filmowy w towarzystwie bliskich osób. 

Wieczór panieński w SPA – czemu to dobry pomysł?

Nie bez powodu coraz częściej panie decydują się na organizację wieczoru panieńskiego w SPA. Przygotowania przed ślubem mogą być wyjątkowo męczące, dlatego chwila relaksu w pięknym otoczeniu to coś, czego w takiej sytuacji potrzebuje każda kobieta. To ponadto świetny sposób na to, aby spędzić czas z przyjaciółkami, rozmawiając i wymieniając się wspomnieniami. Zmiana statusu cywilnego jest dla przyszłej żony naprawdę ważnym i stresującym momentem, a w takim miejscu będzie mogła wypocząć i zregenerować swoje siły. Co więcej, w takim miejscu można zorganizować wiele dodatkowych atrakcji.

Sprawdź!
Ślub w innej parafii – co musisz zrobić?

Weekend w SPA – nie ograniczaj się! 

Kto powiedział, że wieczór panieński musi się ograniczać do jednego dnia? Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zorganizuj cały weekend w SPA! Wraz z przyjaciółkami możecie spędzić kilka dni na relaksacyjnych zabiegach. Ważne jednak, aby w takim wypadku wybrać miejsce, w którym będziecie mogły robić również inne rzeczy.

Możecie np. zdecydować się na piękną okolicę, np. Bory Tucholskie z niezwykle malowniczymi trasami spacerowymi. Po powrocie do hotelu będziecie znów mogły oddawać się rozluźniającym zabiegom. To pozwoli wam na oddanie się dobrej zabawie!

Wieczór panieński w SPA – co przygotować?

Wybierając się na wieczór panieński w SPA, przygotuj wygodne ubrania – dobrym wyborem będą np. komfortowa i elegancka bielizna oraz domowe stroje. Dobrym pomysłem może okazać się drobny prezent dla panny młodej w postaci wygodnego zestawu, który będzie mogła w przyszłości założyć w domu. Coraz więcej marek oferuje ciekawe stroje tego typu. 

Zachęć pannę młodą również do tego, aby wzięła ze sobą kosmetyki do makijażu, jeśli lubi go wykonywać. Jako organizator wydarzenia nie zapomnij o butelce szampana lub innego dobrego alkoholu albo poproś o taki zakup obsługę hotelu.

Zapewnij pannie młodej dodatkowe atrakcje

Przygotowując takie wydarzenie, zwróć uwagę na inne dodatkowe atrakcje, które pozwolą pannie młodej zapamiętać ten wieczór bądź weekend na lata. Doskonałym pomysłem może być wynajęcie fotografa, który wykona wszystkim sesję zdjęciową. Inną ciekawą atrakcją może być np. wynajęcie instruktora tańca. Jednak nawet bez tego wieczór panieński w SPA będzie na pewno niezapomnianym czasem, który zacieśni waszą relację. 

Sprawdź!
Krówki weselne – jak dobrać wzór do motywu przewodniego wesela?

Wieczór panieński to ważny czas dla przyszłej panny młodej, dlatego zadbaj o to, aby zapamiętała go na długo.

Zobacz także:
Archiwum: listopad 2021
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
buty ślubne

Męskie buty ślubne i na wesele – jakie wybrać?

Next Article
style wesela

Style wesela, czy motyw przewodni ślubu jest koniecznością?

Related Posts