Prezent na 5 rocznicę ślubu dla żony, męża i pary przyjaciół

Rafał Laskowski
prezent na 5 rocznicę ślubu

Tak niedawno stawaliście na ślubnym kobiercu, aż tu nagle uświadamiacie sobie, że mija już 5 lat od wesela? Jak będziecie świętować rocznicę? Możecie zorganizować imprezę albo sami celebrować ten dzień. Uroczysta kolacja albo wyjście do teatru też są dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli na co dzień brakuje wam czasu na wspólną rozrywkę. A jaki prezent na 5 rocznicę ślubu będzie odpowiedni dla współmałżonka? Co wybrać na drewniany jubileusz dla syna i synowej lub córki i zięcia? Jaki upominek ucieszy parę przyjaciół? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat rocznicowych podarunków.

Piąta rocznica ślubu, czyli drewniane gody

Drewniana rocznica ślubu to pora na zebranie pierwszych doświadczeń. Ciągle jesteście młodzi i zapewne nadal w sobie zakochani. Z drugiej strony wiecie już, że dobry związek wymaga pracy nad sobą i kompromisów, a żar miłości trzeba nieustannie podsycać. Okazją do tego może być ta rocznica ślubu. Powspominajcie początki waszej znajomości i pierwsze miesiące po ślubie. Porozmawiajcie o tym, czego oczekujecie od siebie i co byście chcieli poprawić w waszej relacji. Podarujcie sobie miłe sercu drobiazgi i spędźcie przyjemnie ten dzień.

Jaki prezent na 5 rocznicę ślubu dla żony i męża?

Wybór upominku dla współmałżonka to pewnego rodzaju sprawdzian tego, czy oboje znają swoje potrzeby. Pomyśl, na czym zależy twojej żonie. Czy ucieszy ją bukiet róż i coś z biżuterii, czy raczej komplet eleganckich filiżanek? A może wygodny leżak do ogrodu albo weekend dla dwojga w Spa? Jeśli ją znasz, to na pewno wiesz, czym ją obdarować. Żony zaś wręczają mężom na rocznicę eleganckie zegarki z grawerem albo gadżety związane z ich hobby. Warto też zaplanować czas dla siebie, choćby romantyczną kolację w restauracji i namiętną noc w hotelowym apartamencie.

Sprawdź!
40 rocznica ślubu – jaką nosi nazwę i dlaczego? Najważniejsze informacje 

Wyjątkowe i praktyczne prezenty na rocznicę ślubu

Szukasz pomysłu na praktyczny prezent na rocznicę ślubu dla córki, syna lub przyjaciół? Spójrz na te propozycje oryginalnych prezentów z okazji 5 rocznicy małżeństwa:

  • bon zakupowy do sklepu z wyposażeniem domu;
  • grill lub komplet mebli ogrodowych;
  • komplet zastawy stołowej;
  • szklana karafka i zestaw kieliszków do wina;
  • spersonalizowane poduszki z nadrukiem zdjęcia pary;
  • stylowa szkatułka na kobiece ozdoby i skórzana męska teczka;
  • bilety na wycieczkę turystyczną.

Czym zaskoczyć małżonków? Propozycje szalonych upominków

Jak wybrać idealne prezenty, które będą dla małżonków świetną pamiątką rocznicową? Jeśli chcesz ich wyjątkowo zaskoczyć, a przy tym wiesz, że mają poczucie humoru, to wręcz im bon zakupowy do sex shopu albo portret w formie śmiesznej karykatury. Inne pomysły na tego typu upominki, to bilet wstępu do lunaparku lub voucher na skok na bungee. Niech zabawią się i oderwą od codziennych obowiązków.

Wybór rocznicowego prezentu może być pewnego rodzaju wyzwaniem. Jeśli obawiasz się, że nie trafisz w gust pary, to postaw na sprawdzone upominki. Przykłady takich podarunków to kwiaty, kosze słodyczy i bony podarunkowe na zakupy.

Zobacz także:
Sprawdź!
Cukrowa rocznica. Symbolika i świętowanie szóstej rocznicy ślubu
Archiwum: grudzień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Jak wzmocnić barierę hydrolipidową skóry?

Next Article
jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla znajomych

Jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla znajomych i przyjaciół?

Related Posts