Jak zadbać o piękny uśmiech przed ślubem?

Alicja Kamińska
uśmiechnięta kobieta przed ślubem

Ślub bez wątpienia jest jednym, z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Celebrujemy bowiem rozpoczęcie wspólnej drogi życia z partnerem lub partnerką. Jako że tego typu okazja powinna teoretycznie wystąpić jedynie raz w życiu, wobec tego oczywistym jest, że chcemy się pięknie prezentować. Niemniej jednak samo dobranie wymarzonej sukni czy też garnituru nie jest jedynymi przygotowaniami, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę. Zanim znajdziemy się na ślubnym kobiercu warto przede wszystkim zadbać o to, by nasz uśmiech był piękny i śnieżnobiały. Tak więc jak można skutecznie zadbać o piękny uśmiech na kilka dni przed ślubem?

Leczenie ortodontyczne sposobem na równy i estetyczny uśmiech

Każdy z nas marzy o idealnie prostych zębach. Nie ukrywajmy, że to właśnie wtedy prezentują się one niezwykle estetycznie i elegancko. Jednak nie zawsze każdy z nas takim uzębieniem został obdarzony. Co więcej, nawet jeden krzywy ząb może robić kolosalną różnicę w dniu ślubu i stać się kompleksem, który będziemy się starali za wszelką cenę ukryć. Wobec tego ortodonta w Warszawie skutecznie może tego typu problemy rozwiązać. Oczywiście, na taką wizytę nie wystarczy zgłosić się na dzień przed ślubem, ale co najmniej na kilka tygodni przed zaplanowaną uroczystością. Wówczas specjalista będzie miał czas żeby dokładnie zapoznać się ze stanem i kondycją zębów, a następnie wybrać najskuteczniejsze rozwiązanie i metodę leczenia. Wizyta w gabinecie ortodontycznym przed ślubem, może więc być bezcenna.

Sprawdź!
Przeziębienie tuż przed wielkim dniem. Co robić, gdy dopadnie choroba?

Szybkie wybielanie zębów

Wiele czynników w niezbyt korzystny sposób wpływa na nasze zęby. Nadmierne picie kawy, duże ilości cukru czy palenie papierosów przyczyniają się do powstawania niezwykle nieestetycznych przebarwień. Oczywiście nikt z nas nie chce uśmiechać się na swoim ślubie w momencie, kiedy każdy z zębów nie lśni bielą i czystością. Okazuje się, że rozwiązaniem tego problemu może być szybki i bezbolesny zabieg wybielania nakładkowego. Co ciekawe, na ten zabieg można zapisać się nawet na jeden dzień przed zaplanowanym ślubem, gdyż przynosi on natychmiastowe efekty. Nie trwa od długo, a co najważniejsze jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym. Zwykle już po około 40 minutach możemy cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem, który z pewnością będzie się świetnie prezentował na pamiątkowych, ślubnych fotografiach. Polecamy wybrać renomowaną klinikę stomatologiczną, która używa najnowocześniejszych rozwiązań. Takie kliniki zazwyczaj są w dużych miastach. Wybielanie zębów w Warszawie to bezpieczny sposób na piękny i biały uśmiech.

Licówki- skuteczne nakładki na zęby

Jednym z lepszych sposobów na to, by zadbać o piękny uśmiech przed ślubem, są oczywiście licówki. Te niepozorne nakładki na zęby skutecznie pomogą rozwiązać w zaledwie kilka sekund nawet poważne problemy estetyczne. Z pomocą licówek nie tylko można pozbyć się uporczywych przebarwień, ale także nadać zębom pożądanego kształtu i formy. Licówki skutecznie niwelują również diastemę, czy nawet pomagają zatuszować ubytki w tkance zębowej. Niemniej jednak warto pamiętać, że przed założeniem licówek trzeba doprowadzić zęby do odpowiedniego stanu. Wobec tego na taki zabieg najlepiej zdecydować się na kilka tygodni, przed zaplanowaną ceremonią ślubną.

Sprawdź!
Sukienki na wesele dla druhny i gości - sprawdź modne propozycje!
Zobacz także:
Archiwum: marzec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Bez balonów nie ma wesela

Bez balonów nie ma wesela

Next Article
Suknie ślubne - trendy 2022

Suknie ślubne - trendy 2022

Related Posts