Fryzura dla druhny – modne fryzury na wesele dla świadkowej. Weselne upięcia dla włosów krótkich, średnich i długich

Alicja Kamińska
fryzura dla druhny

Fryzura ślubna jest wyzwaniem nie tylko dla panny młodej, ale również dla druhny. Wiele osób sądzi, że królowa tego dnia jest tylko jedna, ale czy aby na pewno? To właśnie druhna jest co chwilę zaczepiana, proszona o pomoc lub do tańca. W dodatku znajduje się na prawie wszystkich pamiątkowych fotografiach ze ślubu, więc oczywiste jest to, że chce olśniewać swoim wyglądem – fryzurą również. To nie jest jednak takie proste, szczególnie gdy pełni się tak odpowiedzialną funkcję. Zatem jaka jest odpowiednia fryzura dla druhny?

Modne upięcia dla druhny i świadkowej

fryzura dla druhny łososiowe sukienki

Przede wszystkim wybór jest uzależniony od długości włosów. Wiadomo, że najlepsze fryzury na wesele można uzyskać na włosach długich i średnich. Tutaj oczywiście królują wszelakie koki i inne wymyślne upięcia. Lista ślubnych fryzur dla krótkich i średnich włosów jest znacznie uboższa, ale dzięki spinkom, opaskom i wsuwkom również można wyczarować piękne fryzury na ślub i wesele. Jednak należy pamiętać, że tego typu uczesania wymagają czasu i umiejętności, dlatego najlepiej, aby zajął się tym profesjonalista. W innym przypadku zjawiskowa fryzura może nie wytrzymać ślubnego tempa i się po prostu rozpaść. Która druhna chciałaby się denerwować nieudaną fryzurą w trakcie wesela?

Proste fryzury dla druhny

fryzura dla druhny roześmiane dziewczyny

Co jeżeli nie możesz sobie pozwolić na wizytę w salonie fryzjerskim? Jeżeli nie chcesz inwestować czasu i pieniędzy w uczesanie włosów na wesele, to postaw na klasykę, bo ona nigdy nie wychodzi z mody i z pewnością zadowoli twoją pannę młodą. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na własne przygotowania, np. zjawiskowy makijaż lub na wsparcie panny młodej. Nie trzeba więc wydawać majątku w salonie fryzjerskim, żeby wyglądać na weselu olśniewająco.

Rozpuszczone włosy

fryzura dla druhny trzy kobiety

Być może wydaje ci się to banalne, jednak to właśnie po to kobiety zapuszczają włosy, aby móc puścić je wolno i w pełni poczuć się atrakcyjnie. Nie bez powodu od lat rozpuszczone włosy są uznawane za symbol kobiecości. To z pozoru proste rozwiązanie pasuje do wielu stylizacji, dlatego jest odpowiednie zarówno dla panny młodej jak i druhny. Ponadto ułożenie takiej fryzury pozwala zaoszczędzić dużo czasu w trakcie przygotowań w dzień ślubu. Nie ma znaczenia, jakiej długości są twoje włosy, ponieważ każde mogą wyglądać zjawiskowo, a ozdoby do włosów będą wtedy całkowicie zbędne.

Fryzury weselne

fryzura dla druhny druhny w pomieszczeniu

Jako druhna zapewne zastanawiasz się, która fryzura będzie dla ciebie odpowiednia:

  1. delikatne fale;
  2. zadziorne loki;
  3. idealnie gładkie i proste włosy?

Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, pamiętaj, że każda z nich może być najpiękniejszą fryzurą pod warunkiem, że włosy będą zadbane.

Pielęgnacja włosów przed weselem i na co dzień

fryzura dla druhny zapinanie

Modne uczesanie nie wzbudzi zachwytu i zazdrości, jeżeli włosy będą mieć rozdwojone końcówki, będą matowe od farbowania lub przesuszone od lokówki. Dlatego pamiętaj, żeby używać odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji swoich kosmyków, regularnie je podcinaj i zadbaj o odpowiednie nawilżenie. Ponadto sprawdź, czy twoja dieta zawiera składniki odżywcze, które odpowiadają za prawidłową kondycję włosów. Lśniące, gęste i zdrowe włosy to podstawa pięknej fryzury dla druhny.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy zdecydujesz się upiąć kok, zapleść warkocz czy postawisz na rozpuszczone włosy, nie zapominaj, że najważniejsze jest to, czy dobrze czujesz się w tej fryzurze. Trendy fryzjerskie bywają kuszące, ale to ty będziesz musiała towarzyszyć pannie młodej przez całą noc i świetnie się bawić. Lepiej, żebyś nie musiała martwić się tym, że fryzura się rozpadła, albo, co gorsza, żałować wyboru i mieć zły humor podczas ślubu i całego wesela.

Zobacz także:
Sprawdź!
Druhna a świadkowa – jaka jest różnica między jedną a drugą funkcją?
Archiwum: luty 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
pudełko na koperty weselne

Pudełko na koperty weselne – możliwość eleganckiego przechowywania telegramów

Next Article
obowiązki drużby

Obowiązki drużby, czyli zadania, o których wypełnienie może poprosić cię pan młody

Related Posts