Niania na wesele – jaki jest koszt i kiedy warto skorzystać z usługi?

Rafał Laskowski
niania na wesele

Niania na wesele, czyli animatorka to najlepsze rozwiązanie, jeśli decydujecie się zaprosić na swój ślub również dzieci. Zapewni ona atrakcje dopasowane do wieku maluchów, dzięki czemu rodzice choć przez chwilę będą mogli uczestniczyć w organizowanej przez was zabawie!

Niania na wesele – jakie zapewnia atrakcje?

Usługa niani na wesele skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym. Animatorka w czasie zabawy weselnej oferuje zajęcia angażujące dzieci, dzięki czemu nie przeszkadzają dorosłym w zabawie i same nie nudzą się siedząc przy stole.

Lista atrakcji jest duża, ale do najpopularniejszych należy malowanie twarzy, robienie zwierzątek z balonów, a także malowanie i rysowanie. Wśród atrakcji nie zabraknie także tańców i śpiewania, które idealnie wpiszą się w weselny klimat.

Ile kosztuje niania na wesele?

Koszt niani na wesele jest różny. Przeważnie wynosi on od 50 do 150 złotych za godzinę pracy. Wiele zależy od ilości dzieci – im ich więcej, tym koszt wzrasta, ponieważ należy zatrudnić dwie animatorki.

Na ostateczną cenę wpływ mają także atrakcje, jakie zostaną dzieciom zapewnione. Z pewnością część gadżetów wliczona jest w cenę, ale niektóre ze względu na koszty materiałów mogą podnieść wycenę usługi.

Niania na wesele może również zająć się usypianiem i opieką nad dziećmi, które już śpią, ale w takim wypadku również wzrasta koszt samej usługi.

Sprawdź!
Sukienki dla dziewczynek na wesele – wizytowe kreacje dla prawdziwych księżniczek!

Czy warto zatrudniać nianię na wesele?

Niania na weselu to z pewnością ukłon w stronę gości, którzy zabierają ze sobą dziecko. Zapewniając im taką usługę dajecie im chwilę wytchnienia, dzięki czemu wspólnie z wami mogą celebrować ten wspaniały dzień.

Obecność dzieci na weselu z pewnością wnosi wiele kolorów, jest powodem wielu spontanicznych i szczerych reakcji, ale nawet najbardziej żywiołowe dzieci w pewnym momencie zaczynają się nudzić. Animator organizując wspólne zabawy sprawia, że maluchy nie tylko się ze sobą zintegrują, ale też i zbudują wspaniałe wspomnienia!

Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
słuchawki dla dziecka na wesele

Słuchawki dla dziecka na wesele – czy to gadżet tylko dla najmłodszych?

Next Article
różnica wieku w związku

Różnica wieku w związku – czy pesel ma wpływ na szczęśliwy związek?